Söke'nin En Büyük Şehir Portalına'ne Hoş Geldiniz...
giriş

Bugün |


1..

Bu Hafta |


1..

Bu Ay


1..
Son İçerikler

Bugün |


1...

Bu Hafta |


1..

Bu Ay


1..


Söke MHP'de Demirbaş Adaylığını Açıkladı
Söke MHP'de Demirbaş Adaylığını Açıkladı
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
facebook paylaş
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2014-12-24 - 16:57 - Bu haberi 309 kişi okudu.

Söke Ülkü Ocağı’nda 9 yıl başkanlık yapan Bülent Demirbaş, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Söke İlçe Başkanlığı'na adaylığını açıkladı.

MHP Söke İlçe Binası’nda gerçekleşen basın toplantısında konuşan MHP İlçe Başkanı Orhan Ateş, “Aydın İl Teşkilatı, kongreye tek isimle gidilmesini istedi. Yönetim Kurulu toplantımızda, Bülent Demirbaş ve Namık Bayrakçı olmak üzere iki aday üstüne durduk. Namık Bayrakçı, sağlık problemlerinden ötürü adaylıktan çekildiğini açıkladı. Adayımız kim olursa olsun, teşkilatın çıkarları için daima yardımcı olacağız. 28 Aralık’ta gerçekleşecek olan kongrede adayımız, Bülent Demirbaş’tır. Ancak; son anda sürpriz bir isim daha çıkıp aday olabilir. Siyasetin ve demokrasinin gereği olarak bu da mümkün” dedi.

Söke Ülkü Ocağı’nda 9 yıl başkanlık yaptığını belirterek MHP Söke İlçe Başkanlığı'na adaylığını açıklayan Bülent Demirbaş ise, “Söke siyasetinde MHP’nin sorunlarını ve beklentilerini çok iyi biliyorum. Kuracağım ekiple bu sorunları aşmak ve Söke’ye hizmet verecek Sökeli bir arkadaşımızı 2015 Genel Seçimleri’nde önemli bir aday olarak göstermek ve TBMM’ye göndermek önceliğimiz olacaktır” diye konuştu.

“BİZ, SÖKE’YE HİZMET İÇİN VARIZ”

Başkan adaylığını 40 gün önce yönetim kurulu toplantısında partililerine açıkladığını bildiren Demirbaş, "40 günlük sürede sivil toplum örgütleri, esnaf ve girişimciler ve partimize hizmet vermiş değerli büyüklerimi ziyaret ederek görüşlerini ve olumlu tepkilerini aldım. Biz, Söke’ye hizmet için varız. Önümüzdeki pazar günü Söke Belediyesi Düğün Salonu’nda yapılacak olan başkanlık seçiminde, yüklendiğim misyonu vizyona taşıyacak geniş açıklamalar yapacağım” dedi.

Kaynak: Murat Tan

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
facebook paylaş

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
01549
Güvenlik kodu giriniz
: