Söke'nin En Büyük Şehir Portalına'ne Hoş Geldiniz...
giriş

Bugün |


1..

Bu Hafta |


1..

Bu Ay


1..
Son İçerikler

Bugün |


1...

Bu Hafta |


1..

Bu Ay


1..


Balık Satış Yerlerine Eş Zamanlı Denetim
Balık Satış Yerlerine Eş Zamanlı Denetim
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
facebook paylaş
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2014-12-24 - 16:46 - Bu haberi 251 kişi okudu.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Aydın İl Müdürlüğü ekipleri, 6 ilçede balık satış yerlerinde eş zamanlı denetim gerçekleştirdi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri tarafından Efeler, Didim, Çine, Nazilli, Söke ve Germencik ilçelerinde su ürünleri denetimleri yapıldı. İl ve İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlükleri’nde çalışan su ürünleri kontrol görevlilerinin katılımıyla gerçekleşen çapraz denetimlerde, toplam 34 adet balık satış yerinde denetimler yapıldı ve 3/1 no’lu Ticari Amaçlı Su Ürünleri Avcılığını Düzenleyen Tebliğ hükümlerine aykırı olarak, yasak boyda satış yapan 4 adet balık satış noktasına toplam 4 bin 795 TL idari para cezası uygulandı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Bircan, “Sürdürülebilir su ürünleri avcılığı ve kaynakların korunması amacıyla, yasak avcılık faaliyetlerinde caydırıcılığın sağlanması için su ürünleri kontrol ve denetim hizmetlerinin yanı sıra, su ürünleri avcılığına getirilen yasak ve düzenlemelere ilişkin bilgilendirme çalışmalarına da müdürlüğümüz nezdinde devam edilmektedir” dedi.

Kaynak: Hakan Akın

yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
facebook paylaş

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
69572
Güvenlik kodu giriniz
: